开云体育官方首页_欢迎登陆

Birim


Sıkıştırma Sistemi

 • Daha yoğun ve verimli sıkma mekanizması hızlı üretim ihtiyaçlarını karşılamak için.

 • Ve daha hızlı ve daha stabil çalışan bir üstün modelini açtı.

 • Gelişmiş bilgisayar optimizasyonu, bir şablon, parça tutucu yapısı kullanılarak, iyi sertlik, yüksek montajı doğrulukla beş noktalı geçiş mekanizması.

 • Tasarım optimize Profesyonel şablonlar, gelişmiş sonlu eleman analizi yazılımı aracılığıyla şablonları hızlı etki koşulları talebi karşılamak için, tasarım, yüksek sertlik, yüksek mukavemet optimize etmek.


danyuan-1_04.jpg


Enjeksiyon Sistemi

 • Yüksek mukavemetli mekanik yapı tasarımı doğruluğunu kalıcı olmasını sağlamak

 • Bakiye enjeksiyon silindiri enjeksiyon yapı güvenilir güçlü bir baskı sağlar

 • Hassas elektronik ayak kontrol olarak enjeksiyon itimi erime

 • Profesyonel plastikleştirici birimi, profesyonel ısıtma gücü aracı, önemli ölçüde geliştirilmiş plastikleştirici performans elde etmek için, ham malzemelerin çeşitli için profesyonel yumuşatma döküm ünitesi.

 • U PVC, PMMA, PA, PC, CP, PPS, PET ve benzeri gibi:; plastik işleme ve ürün özellikleri farklı türde için vidanın özel tip müşteri taleplerini karşılamak için sağlanabilir.


danyuan-2_08.jpg


Elektrohidrolik aparat

 • Bir enjeksiyon kalıplama kullanılarak makine özel bilgisayar, geniş ekran yüksek çözünürlüklü likit kristal ekran, ölçeklenebilir, kullanımı kolay, insan-makine diyalog, daha hızlı CPU hızı, güvenilirlik.

 • Yüksek kaliteli elektrikli bileşenler, daha güvenilir ve daha kararlı bir gelişmiş sürücü devresi, anti-parazit yeteneği.

 • Yüksek ekonomik verimlilik ile kombine yüksek hassasiyet bilgisayar kontrolörü ve servo sürücüler. % 20 genel hız artışı, daha etkili hattı makinesi olup, çok daha kararlı çok gözlü kalıp.


danyuan-3_11.jpg


Hidrolik ünite

 • Hidrolik agregat, dünya yağ pompası iyi bilinen markaları ve hidrolik valf bileşimi oluşur basınç dayanma performansı daha iyi, daha etkili bir makine doğruluğu, güvenilirliği, stabilite ve dayanıklılık korunması ve düşük gürültü ve çevre özelliklerine sahiptirler.


danyuan-4_15.jpg


Servo Sistem

Performans servo motor gücü kontrol sistemi

1、Süper enerji tasarrufu

Çıkış gücü güç tüketimi sıfırdır, fazla enerji, soğutma aşaması, motor çalışmaması basınç fazlı servo motor düşük hızlı çalışma, düşük güç tüketimi tutma yokluğu israf edilir, yük değişiklikleri ile farklılık gösterir. % 30 -80% kadar tasarruf sıradan enjeksiyon kalıp makinesi ile karşılaştırıldığında.

2、Hassas, kararlı

Akış basıncı izleme ve geri besleme ile, sırasıyla, yüksek hassasiyet, döner kodlayıcının yüksek hassasiyet, bir basınç sensörü ile donatılmıştır. Geri besleme bilgilere dayanarak, hız ve tork akışı ve basınca değiştirilmesiyle yüksek performanslı senkron servo motorun kararlı bir ürün kalitesini sağlamak için çok yüksek hassasiyet, kapalı-döngü kontrolü oluşan, buna göre ayarlanır.

3、Verimli olmalı, yüksek verim

Enjeksiyon kalıplama makinesi enerji hassas yanıtın servo tahrik sistemi hızlı bir şekilde, sadece 0.05 saniye maksimum çıkış değeri ulaşmak için. Tepki böylece önemli ölçüde döküm döngüsü kısalma, sıradan enjeksiyon kalıplama makinesi tahrik sisteminin çok daha hızlıdır, üretim verimliliği önemli ölçüde geliştirilmiş.


danyuan-5_18.jpg


Güç tüketimi, enerji tasarrufu etkisi özellikle belirgin olan, özellikle paketleme ve soğutma aşamasında, aynı tüm elektrik püskürtme döküm makinesi ile,% 50 ya da daha az geleneksel hidrolik enjeksiyon kalıp makinesidir.

Servo Enerji enjeksiyon kalıplama makinesi yüklü performanslı servo motor gücü kontrol sistemi, bir servo motor çıkış gücü yük değişiklikleri ile farklılık gösterir, fazla enerji kaybı, motor hızı tutma basıncı fazı hız, düşük güç tüketimi azalır yok motor soğutma aşamasına çalışmaması enjeksiyon, önemli tasarrufu, enerji tasarrufu doğruluğunu artırmak ve gürültüyü azaltmak iken enerji tüketimi, sıfırdır. Gerçekten devrim niteliğinde yeni bir hidrolik enjeksiyon kalıplama makinesi.


Standart yapılandırma

danyuan-6.jpg

danyuan-7.jpg

danyuan-8.jpg

danyuan-9.jpg

Özel makinelerin tanıtımı

danyuan-11.jpg

Baidu
sogou